Zadzwoń! 723 283 471 biuro@repromania.pl

NAKLEJKI DRUK

Naklejki to jedna z najpopularniejszych form indywidualizacji promocji i nadania oryginalnego charakteru wydarzeniu, które promujesz. Zwane tez czasem z amerykańska stickerami, mogą mieć dowolny kształt, a w naszej ofercie wykonujemy je na folii białej błyszczącej, białej matowej i przezroczystej (nie drukujemy koloru białego).

Dzięki temu, że produkujemy je na folii a nie papierze są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i wodę. Dlatego też nadają się zarówno jako ozdoba na zeszyt czy laptopa jak i etykieta na miód czy butelkę napoju wyskokowego, który musi leżeć w zamrażarce.

Wydrukowane naklejki przeliczamy na powierzchnię i cena zależna jest od kształtu i wielkości. Minimalne zamówienie to u nas pół metra kwadratowego czyli arkusz wielkości 8 kartek A4. Cena takiego minimalnego zamówienia to 30 złotych. Koszt 1 metra kwadratowego naklejek to 47 złotych brutto. Naklejki sprzedajemy w formie wydruku na arkuszu. Jeśli będziesz chciał pociąć je na pojedyncze naklejki to powinieneś to wykonać we własnym zakresie.

Ile kosztuje wydruk naklejki?

Przykładowo: chcesz zamówić 200 naklejek okrągłych o średnicy 6 cm. Wydruk wraz ze spadami to nieco ponad 1 metr kwadratowy czyli koszt wyniesie ok 55 zł.

Dalej patrząc kwadratowe wielkości 10x10 cm to 45 zł za 96 sztuk.

Oczywiście zasada jest prosta: im naklejki mniejsze tym więcej ich zamówisz w niższej cenie.

 

Jak przygotować plik do druku?

Zamawiając 10, 100 lub 500 naklejek przesyłasz nam tylko 1 plik w formacie PDF zapisany w rozmiarze odpowiadającym naklejce. Czyli jeśli chcesz zamówić stickery 50x50mm to taki ma mieć rozmiar grafika w pliku. Dodatkowo musisz dodać linię włosową po której wytniemy naklejki. Przykładową linię zobaczysz na zdjęciu poniżej.

Trwałość

W typowych warunkach użytkowania nie blakną przez okres 2 do 3 lat, choć oczywiście nie są zupełnie odporne na szorowanie, drapanie i ostre krawędzie. Dla najtrudniejszych wyzwań czyli długotrwałego mrozu, obecności wody i innych trudnych warunków mamy opcje naklejek z laminatem które to kosztują nieco więcej, bo 90 zł za metr kwadratowy.

Największy rozmiar

Te które my oferujemy mogą mieć różne rozmiary, od malutkich po wielkie, jednoelementowe arkusze. Oferujemy szerokość do 1,5 metra i długość taką jak potrzebujesz.

Napisz emaila i pozwól nam wydrukować je dla Ciebie!