Zadzwoń! 723 283 471 biuro@repromania.pl
Dokumentacja powykonawcza Druk Wrocław

Dokumentacja Powykonawcza

W skrócie: drukujemy, skanujemy i kopiujemy dokumentację techniczną i dokumentację powykonawczą. We Wrocławiu, ale dostarczamy w całym województwie. Osobiście lub kurierem. Lubimy długotrwałą współpracę.

Dokumentacja powykonawcza, dokumentacja techniczna

Wydruk dokumentacji powykonawczej dla firm budowlanych, dokumentacji technicznej dla branży instalacyjnej to ta usługa, którą nasi klienci najczęściej polecają swoim kolegom inżynierom. Od lat pracujemy z największymi firmami na rynku dostarczając im wysokiej jakości wydruki. Dobrze rozumiemy wady i zalety tej branży i jesteśmy gotowy na stworzenie takich warunków by obie strony były z tej współpracy maksymalnie zadowolone.

Druk dokumentacji technicznej

Poza wydrukiem możemy także kopiować i skanować dokumentację powykonawczą co pozwoli oszczędzić Ci czas i zajmować się budową, a nie papierologią. Doskonale rozumiemy rynek budowlany we Wrocławiu, ale także realizujemy duże projekty z dostawą nawet do 200 km od Wrocławia. Mieliśmy swój mały udział w największych budowach Wrocławia ostatnich lat – przygotowywaliśmy i dostarczaliśmy dokumentację dla
– stadionu miejskiego,
– nowego terminalu lotniska,
– Narodowego Forum Muzyki czy
– fragmentu remontu Wrocławskiego Węzła Wodnego.

Zalety:

+ Sprawna i szybka realizacja zleceń
+ Uczciwe ceny druku dokumentacji technicznej
+ Wysoka jakość druku czarno-białego i kolorowego
+ Elastyczność i chęć sprostania Twoim wymaganiom
+ Przy zamówieniach powyżej 200 PLN dostawa gratis

Lubimy trwałe relacje i długodystansowe korzyści ze współpracy. Im dłużej będziemy wspólnie pracować tym więcej jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić!

Czym jest dokumentacja powykonawcza?

Mimo, że mamy XXI wiek i niemal wszystkie projekty techniczne są przesyłane między projektantami i wykonawcami budynków elektronicznie to jednak dokumentacja techniczna w wersji papierowej ma tę zaletę, że jest dostępna nawet bez prądu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wiele starych budynków nie posiada dokumentacji w wersji elektronicznej. Często wykonujemy kopie i skany takich dokumentów by uratować zawarte na nich dane. Jeśli możemy Ci pomóc w tym zakresie – także zapraszamy do kontaktu!

Obsługujemy:
– biura projektowe, architektoniczne
– generalnych wykonawców robót budowlanych
– małe, średnie i duże firmy z branży budowlanej, instalatorskiej i projektowej
– pojedynczych architektów

Drukujemy i kopiujemy dokumentację powykonawczą we Wrocławiu.

 

Dokumentacja powykonawcza Drukowanie kopiowanie

Co to jest dokumentacja powykonawcza?

Dokumentacja powykonawcza to nic innego jak ostateczna wersja dokumentacji niezbędnej do poprawnego udokumentowania procesu budowy. Ostatnia wersja zawiera zwykle na każdej stronie pieczątkę i podpis kierownika budowy. Bywa to trudne ponieważ niektóre dokumentacje zawierają setki segregatorów, a każdą kartkę trzeba podpisać. Ta wersja jest drukowana zwykle w 1 egzemplarzu, podpisywana przez kierownika budowy i kopiowana w 3, 4 a nawet 5 egzemplarzach. Jeden zwykle zostaje u głównego wykonawczy, jeden u zamawiającego, jeden lub więcej często trafiają do archiwum (np. w urzędach lub inspektoratach).

Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej są to 3 kopie w kolorze, i do tego najczęściej dochodzi skan kolorowy tak by posługiwać się wygodniej plikami zamiast segregatorów. Jeśli potrzebujesz takiej usługi to nasze dane kontaktowe to:

Telefon: 723 283 471
Email: biuro@repromania.pl