Zadzwoń! 723 283 471 biuro@repromania.pl

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Organizacja szkoleń to wyjątkowo trudna branża. By wszystko zagrało musimy zadbać o naprawdę wiele elementów. Rezerwacja sali, cateringu, dopilnowanie agendy i wysokiego poziomu merytorycznego, dopasowanie się do potrzeb uczestników i przede wszystkim dotarcie i sprzedaż szkolenia uczestnikom. Efektem jest wysokiej jakości szkolenie, prelekcja lub konferencja. Jednym z elementów są materiały szkoleniowe.

Mamy okazję współpracować na stałe z firmami szkoleniowymi w zróżnicowanym zakresie tematycznym. Wiemy, że istotne jest zarówno dostarczenie materiałów uczestnikom w możliwie dobrej jakości i jednocześnie zaproponowanie takich rozwiązań, które nie będą bardzo kosztowne.

Wśród materiałów szkoleniowych jakie przygotowujemy króluje wydruk w formacie A4 (czasami czarno-biały, a czasami kolorowy), który jest wygodny do transportowania, atrakcyjny cenowo i jednocześnie bardzo pojemny w treść. Zwykle w komplecie idą dyplomy lub certyfikaty drukowane na grubym papierze.

 

Drukujemy:

  • materiały szkoleniowe

  • skrypty szkoleniowe

  • plansze i plakaty szkoleniowe

  • rozpiski szkolenia

  • certyfikaty i dyplomy uczestnictwa w szkoleniu

 

Jak przygotować atrakcyjne materiały szkoleniowe?

To jedno z najważniejszych pytań dotyczących tego jak przygotować materiały szkoleniowe. Zanim my je wydrukujemy, po twojej stronie leży przygotowanie ich w odpowiedniej formie. Jeśli to czytasz to albo masz je już gotowe i szukasz jedynie wykonawczy wydruku albo własnie szukasz optymalnego rozwiązania by zacząć projektować. W materiałach szkoleniowych zwanych też skryptami szkoleniowymi ważne jest by możliwie jasno przedstawić wiedzę, którą osoba edukowana będzie mogła łatwo wprowadzić w życie i przejść na wyższy poziom wiedzy.

Niezależnie czy szkolisz z obsługi Excela, nowych metod ortodontycznych czy prowadzisz programy rozwojowe dla nauczycieli to estetyczne materiały szkoleniowe podniosą w oczach uczestników wartość szkolenia. Dlatego też niemal zawsze co najmniej okładka powinna być kolorowa (np. Twoje logo i nazwa szkolenia) nawet jeśli cała zawartość jest czarno-biała.

 

Ceny materiałów szkoleniowych

Wyjątkowo trudno podać szczegółową cenę ale posłużę się kilkoma przykładami by nieco rozjaśnić temat.
Zakładając, że jesteś naszym stałym klientem, regularnie zamawiasz minimum kilkanaście skryptów to przykładowy skrypt mający 80 stron czarno-białych drukowanych dwustronnie i kolorową okładkę wraz z bindowaniem będzie cię kosztował około 10 zł brutto za sztukę.

60-stronicowy skrypt kolorowy wraz z bindowaniem zamknie się w 30 złotych brutto.

Certyfikaty kolorowe, drukowane na grubym papierze 300g to koszt poniżej 2 zł, przy zamówieniach dużej ilości może spaść nawet do 1,5 zł.

 

Jeśli masz już gotowy skrypt to wyślij nam go mailem na biuro[małpa]repromania.pl a 1 sztukę wydrukujemy dla Ciebie bezpłatnie, byś mógł sprawdzić nasze usługi.